Reedice u PHR Records

4. prosince 2016 v 0:50 | Indián |  Hudba a kapely

Hudba se produkuje různě, dělají se dema,alba,singly k tomu všemu pak i videosingly. Ne každá věc se povede, ale je tu i dost projektů povedených, proto je pak škoda, když se nějaké to povedené CD,LP nebo EP vyprodá a není ho možné sehnat. Z tohoto důvodu se vytváří reedice, jenž vyprodané díla znovu vzkřísí na nějaký nosič. Pojďme se podívat na zajimavé reedice roku 2016 vyprodukované u nejznámějšího českého punk vydavatele Papagájův hlasatel.1) The Boys - Odds & Sods

První zajimavá reedice u PHR je deska Odds & Sods od kapely The Boys. Deska vyšla v limitované edici s nijak nezměněným designem od originálu, ovšem co nového přibylo jsou nikdy nevydané písničky mezi lety 1977-1981 (LP vyšlo v roce 1990). Na tracklistu je celkově 14 písniček, ke každé přidal komentář zpěvák a kytarista této kapely Matt Dangerfield. Seženeš zde.G.B.H - No Need To Panic, A Fridge Too Far, From Here To Reality

Druhá reedice a pro mě osobně zajimavější, jsou to tři desky kapely G.B.H z přelomu osmdesátých a devadesátých let na barevném vinylu. Jde o desky No Need To Panic (1987), A Fridge Too Far (1989) a From Here To Reality (1990).Na každém LP je 12 válů. Reedice se snažila být co nejvěrnější originalům, proto v grafice došlo jen k nejnutnějším změnám. Tuhle slavnou anglickou kapelu asi nemusím nijak představovat. :)

Kupuj:

Shadow of Television - Mayday

Na třetí a nejzajimavější reedice je od slovenské kapely Shadow of Television. Repress vyšel na sedmipalci jako EP, jenž obsahuje čtyři tracky raw/garage punku. Původní záležitost byla během několika měsíců vyprodáná, úspěch si říkal o znovu vydání. Obal byl lehce pozměněn a hudba se usídlila na čirém vinylu. Můžeš pořídit zde.


Shadow of Television pochází ze Slovenska, kde se v roce 2012 zformovala, už od začátku sklízela velké ovace, proto není divu že za rok (2013) vychází jejich první album s názvem Zbytočné obavy, které získalo mnoho kladné kritiky. Po všech koncertech, zážitků a problémů vyšlo u PHR jejich EP Mayday, to se tak učinilo v roce 2015. Kapela má 4 členy a v tuto chvíli spíše stagnuje, což je poněkud škoda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama