Skini-vzhled a neb jak je poznat

13. ledna 2016 v 16:49 | Rony |  Skinheads
Jak poznat skinheada? Jednoduše. Hlavním typickým znakem je holá hlava :) Právě proto si lidi protirasistický a AFAácký skinheady plete s náckama. No, oni se zhledově moc rozpoznat nedaj. Bohužel.
Říká se, že nácci ukradli skinům identitu. Je to vlastně docela pravda, ale skinheadi vznikali tak nějak z dělnický třídy a někteří se pak prostě začli pravicově orientovat.
Ale víc k jejich vzhledu.
Tak tedy, skini maj prostě holou hlavu (od toho-skinhead), ale skinheadky maj většinou jinej účes. Vepředu maj většinou ofinu, a pak na týlu ňáký prameny a jinak taky holohlavý :D

skinhead

skinheads girl

Jinak, co se týče oblečení. Tradiční skineadi nosí polokošile, či trička s anglickou vlajkou. Potom často bombery (red skins nosí červený) a kšandy (někteří skáčkový). Džíny maj většinou světlý (ale na tom nesejde) a zkrácený nebo jen vohnutý. K jejich vzhledu patří taky boty a to nejčastějc Martensky (někteří nosí i steely). Většinou si potrpěj hodně na značky :)
RASH (neboli redskins) nosí červený, ale ne jen oni. Říká se, že když má skin (nebo kdokoliv jinej) v martenskách/steelách bílý tkaničky, tak že je prej nácek. Bohužel to tak často je, ale nemůžete to soudit jenom podle toho. Bílý tkaničky už nenosí jen nácci ;)

Punks and skins united!(když kliknete na obrázek, otevře se vám stránka vodkaď je stáhnutej)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama